Fotokopi

Renkli ve Siyah/Beyaz fotokopi, kitapçık, fasikül, deneme, ders notları, resim fotokopisi, ve görsellerin fotokopi hizmetini vermekteyiz.

Copy Center

Fotokopi, bilgisayar çıktısı, tasarım, ciltleme, plastik kart, etiket üretimi, laminasyon, tarama, kaşe üretimi hizmetlerini vermekteyiz.

Dijital Baskı

Fotoblok sıvama, poster, afiş, prova baskı, fotoğraf baskıları, banner, büyük ebatlı yazılar, baskılı roll-up standları, canvas baskı hizmetlerini vermekteyiz.

Grafik Tasarım

Logo tasarımı, afiş tasarımı, broşür tasarımı, Word/Excel dökümanlarının düzenlenmesi, katalog tasarımı, kartvizit tasarımı hizmetlerini vermekteyiz.

Ofset

Kartvizit, çıkartma/etiket, magnet, broşür, el ilanı, antetli kağıt, davetiye, diplomat zarf, dosya baskıları hizmetlerini vermekteyiz.

Ozalit

Renkli ve Siyah/Beyaz proje baskısı, mimari çizimler, geniş ebatlı belge baskısı, harita, ölçekli büyültme/küçültme hizmetlerini vermekteyiz.

Bilgisayar Çıktısı

Renkli ve Siyah/Beyaz dijital baskı, eğitim notları, tez basımı, katalog, antetli, sertifika, davetiye, broşür, kartvizitlerin bilgisayar çıktısı hizmetini vermekteyiz

Ciltleme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras a nunc nisl, at viverra nibh. Nulla id vestibulum.

Süblime Baskı

T-shirt baskı, metal baskı,puzzle baskı, tabak baskı, kupa baskısı hizmetini vermekteyiz.

Termal Baskı

Düğün fotoğrafları, özel gün fotoğrafları, vesikalık fotoğraf, yüksek çözünürlükte ve kalıcı fotoğraf baskısı hizmeti vermekteyiz.

Lazer Kazıma

Hediyeler, promosyonlar, sanatsal ürünler, plastik, cam, taş ödüller, yönetici hediyeleri, tahta ürünler, işaret levhaları, kaşeler için lazer kazıma hizmeti vermekteyiz.

Laminasyon

Değerli evraklar, diploma, kimlik, ehliyet, resim, baskılı görseller, büyük ebat mat ve parlak laminasyon hizmeti vermekteyiz.

Tarama

Jpg, tiff, pdf ve yazı (seçilebilir/düzenlenebilir) formatlarında 600 dpi Renkli, 1200 dpi Siyah/Beyaz tarama, dakikada 120, saatte 7200 sayfa tarama hızı ile tarama hizmeti vermekteyiz.

CD-DVD Kayıt

Tanıtım videoları, şirket sunumları, kişisel video, resim arşivleri, döküman arşivleri, slayt gösteri gibi içeriklerin CD/DVD kopyalama ve çoğaltımı hizmetini vermekteyiz.

Kaşe Üretimi

Kendinden mürekkepli kaşe sistemleriyle matbaa kalitesinde 5.000 ile 15.000 arası inanılmaz kalitede baskılar veren kaşe üretimi yapmaktayız.